Den obce Šlovice.

Fotbalové hřiště Šlovice. Šlovice, Plzeňský

Kapely DARK a HastrMan Rock , vystoupí se svojí hudební produkcí na hřišti v obci Šlovice , v rámci veřejné akce obce. Přibližný start 18:00. Bližší informace budou doplněny.. :-)

Dobročinný koncert ve Smečně.

Fotbalový stadion Smečno Smečno, Kladno

Dobročinný koncert na podporu místního fotbalového klubu , který proběhne na fotbalovém stadionu Josefa Pokorného ve městě Smečno. Cena vstupenky v předprodeji 490,- a v den konání na místě 550,- . Předprodej vstupenek v síti prodejen "Krmiva Smečno".

490Czk

BIKERS ROCK STONES- moto/sraz 8. ročník-15.7.2023.

Moto/klub KAMENAK OF PLZEN Plaská č. ev. 1340, Plzeň, Plzeň-město

8. ročník moto/srazu , plzeňského moto/klubu KAMENAK OF PLZEN, pod širým nebem, v malebném plzeňském prostředí u Kamenného rybníka. Kromě "nablejskaných " strojů na dvou kolech, budou k vidění a slyšení "živé" kapely, jídlo, pití, volná zábava a pohodová atmosféra moto/srazu, start ve 13:00.  

Všeruby- 12.8.2023.

Všeruby Všeruby, Plzeňský

Kapela DARK vystoupí společně s kapelou Antracit, bližší informace budou doplněny.

Festival na ulici-Plzeň.

Festival na ulici. Smetanovy sady, Plzeň 1, Plzeň-město

Kapela DARK vystoupí v rámci programu tradičního "Festivalu na ulici" , v Plzni na scéně "U Branky". Určitě nás doprovodí fajn letní počasí a atmosféra festivalu.

Zdarma

ROCKOVÝ večer v Jihlavě 18.11.2023.

D Club Žižkova 1696/15, Jihlava, Vysočina

Rockový večer v příjemném prostředí Jihlavského "Déčka", na kterém vystoupí Plzeňští DARK a Jihlavské VIGO. Živá rocková muzika bude znít každou "pídí" Jihlavského D Clubu!!