Den obce Šlovice.

Fotbalové hřiště Šlovice. Šlovice, Plzeňský

Kapely DARK a HastrMan Rock , vystoupí se svojí hudební produkcí na hřišti v obci Šlovice , v rámci veřejné akce obce. Přibližný start 18:00. Bližší informace budou doplněny.. :-)

Dobročinný koncert ve Smečně.

Fotbalový stadion Smečno Smečno, Kladno

Dobročinný koncert na podporu místního fotbalového klubu , který proběhne na fotbalovém stadionu Josefa Pokorného ve městě Smečno. Cena vstupenky v předprodeji 490,- a v den konání na místě 550,- . Předprodej vstupenek v síti prodejen "Krmiva Smečno".

490Czk

BIKERS ROCK STONES- moto/sraz 8. ročník-15.7.2023.

Moto/klub KAMENAK OF PLZEN Plaská č. ev. 1340, Plzeň, Plzeň-město

8. ročník moto/srazu , plzeňského moto/klubu KAMENAK OF PLZEN, pod širým nebem, v malebném plzeňském prostředí u Kamenného rybníka. Kromě "nablejskaných " strojů na dvou kolech, budou k vidění a slyšení "živé" kapely, jídlo, pití, volná zábava a pohodová atmosféra moto/srazu, start ve 13:00.  

Muňári Fest , Všeruby- 12.8.2023.

Všeruby Všeruby, Plzeňský

  Kapela DARK vystoupí společně s kapelou Antracit a dalším pestrým, nejen hudebním programem, na hřišti ve Všerubech/ Plzeň-sever.

Festival na ulici-Plzeň.

Festival na ulici. Smetanovy sady, Plzeň 1, Plzeň-město

Kapela DARK vystoupí v rámci programu tradičního "Festivalu na ulici" , v Plzni na scéně "U Branky". Určitě nás doprovodí fajn letní počasí a atmosféra festivalu.  

Zdarma

Září U Kylla.

Bar U Kylla Resslova 17, Plzeň, Plzeňský

Na měsíc září kapela DARK připravila vystoupení kapel v plzeňském Baru U Kylla, Resslova 17. K shlédnutí a poslechu zahrajou svůj hudební set- DARK, Fata Morgana 1972 a vzpomínkově vystoupí kapela Lunch Beat. Rocková atmosféra zaručena ;-) .

Podzimní „rock“ na Doubravce.

Restaurace Saloon Doubravka Zábělská 89/3, 312 00 Plzeň 4-Doubravka, Plzeň 4

Rockový večer tří kapel Plzeňského kraje, v příjemném prostředí Saloonu na Doubravce. Dopřejme si porci rockové muziky v podzimním čase :-) .  

Rockový večer „U Komína“.

Restaurace U Komína Karlovarská 158, Plzeň, Plzeň-město

Listopadový, rockový večer, v plzeňské Restauraci U Komína, v podání plzeňských kapel kapel Fata Morgana 1972 a DARK. Bude co pít, co vidět, co slyšet. :-)

Rock in Božkov.

hostinec Pod kopcem, Plzeň-Božkov Božkovské nám. 101/18, 326 00 Plzeň 2-Slovany-Božkov, Plzeň, Plzeň-město

Na předvánoční čas tady máme vystoupení kapel DARK a Antracit v Restauraci Pod Kopcem, v Plzni Božkově. Silnice jsou již od prvního sněhu prohrnuty, tak kdo budete mít chuť, dorazte, S pozdravem, DARK. ;-)  

Vánoční rock ve Všerubech

Kulturní dům Všeruby (PS) Všeruby 204, Všeruby, Plzeň-sever

Rockové vánoce, v kulturním domě ve Všerubech u Plzně. Vystoupí Antracit, DARK + host. Proč i v čase vánočním nepustit "bigbít" do žil !! ;-)  

„Rockový“ leden U Komína .

Restaurace U Komína Karlovarská 158, Plzeň, Plzeň-město

Kapely DARK a Sarka Farka Rock, odstartují svou rockově-rock'n'rollovou sezónu roku 2024, v plzeňské restauraci U Komína. Start cca 20:00 hodin, bližší informace budou doplněny... ;-)

Únor v rytmu rock’n’rollu !!

Club Kino Černošice Fügnerova 263, Černošice, Praha-západ

Kapely DARK a PUB KINGS opustí v Únoru 2024 "plzeňská", rocková pódia a premiérově navštíví Club Kino v Černošicích u Prahy. Kdo bude mít chuť shlédnout tuto "plzeňskou", rock'n'rollovou show, nechť zavítá. ;-)