Jarní bouře

Božkov-hospoda POD KOPCEM Božkovské nám. 101/18, Plzeň

Dále účinkuje kapela Biolit-punk.

Dobrovolné vstupné

OPEN AIR koncert na Šeberáku

restaurace Šeberák Kunratice

Vystupující kapely DARK hard rockPlzeň     The Heathrow rock-metalBenešov     Ortel www.ortel.cz

390Kč

BIKERS ROCK STONES

Kamenný rybník Kamenný rybník, Plzeň, Bolevec

Ahoj lidičky, hrajeme v sobotu v podvečer od 18.hodiny na Kameňáku, na srazu motorkářů. Pokud si chcete dát pivko a poslechnout kapely, budeme se na vás těšit.

???

Živá ulice

U Branky, Plzeň U Branky, Plzeň

Srpnové akce Živá ulice v městě Plzni se zúčastní mnoho kapel a dá se říci, že na každém rohu se hraje. Letos se této akce účastníme i my. Tak nás přijďte podpořit.

Zdarma

Rock v Pěčnově

Pěčnov Pěčnov, Prachaticko

Open air koncert, hned pod obcí Pěčnov u fotbalového hřiště, nechme se překvapit atmosférou akce a třeba i počasím :-) . S námi na akci zahrají kapely Krypton a Kiss Czech Company. 

8. výročí moto klubu-KAMENAK OF PLZEN

moto klub "KAMENAK OF PLZEN" Kamenný rybník, Plzeň

Kapela DARK zahraje v podvečer 8.10.22 , v Plzni na "Kameňáku", na akci "8. výročí moto klubu KAMENAK OF PLZEN"- https://www.kamenak-of-plzen.cz/ , po kapele DARK vystoupí kapela Agnes rock revival band. Kdo by měl chuť nasát podzimní atmosféru motorkářského klubu v Plzni, může vyrazit v říjnu na "Kameňák".

Křest CD Bigbítovej čas.

hostinec Pod kopcem, Plzeň-Božkov Božkovské nám. 101/18, 326 00 Plzeň 2-Slovany-Božkov, Plzeň, Plzeň-město

Kapela DARK vypouští do světa informaci, že pokřtí své první CD nesoucí název "Bigbítovej čas", v Plzni, v Božkově, v hostinci Pod kopcem 17.12.2022. Začátek akce cca od 19:00 hodin. Kromě kapely DARK vystoupí jako hosté kapely Fata Morgana 1972 (Milan Kolečko a spol) a Pub Kings (Jirka Tričler a spol). Průběžně budou informace ohledně křtu dostupné zde, na našich oficiálkách kapely DARK …

Křest CD Bigbítovej čas. Pokračovat ve čtení »

Koncert na rychlo !!

KC LaRitma Kostelní 43, Aš

Zúčastníme se akce plzeňské kapely Life To Live, v městě Aš, ve vinárně KC LaRitma , jako suplenti z okolností vyvstalých... Děkujeme za pozvání a nechť naše tóny kapely DARK tuto sobotu plně zazní. :-)