Festival na ulici-Plzeň.

Festival na ulici. Smetanovy sady, Plzeň 1, Plzeň-město

Kapela DARK vystoupí v rámci programu tradičního "Festivalu na ulici" , v Plzni na scéně "U Branky". Určitě nás doprovodí fajn letní počasí a atmosféra festivalu.  

Zdarma

Září U Kylla.

Bar U Kylla Resslova 17, Plzeň, Plzeňský

Na měsíc září kapela DARK připravila vystoupení kapel v plzeňském Baru U Kylla, Resslova 17. K shlédnutí a poslechu zahrajou svůj hudební set- DARK, Fata Morgana 1972 a vzpomínkově vystoupí kapela Lunch Beat. Rocková atmosféra zaručena ;-) .

Podzimní „rock“ na Doubravce.

Restaurace Saloon Doubravka Zábělská 89/3, 312 00 Plzeň 4-Doubravka, Plzeň 4

Rockový večer tří kapel Plzeňského kraje, v příjemném prostředí Saloonu na Doubravce. Dopřejme si porci rockové muziky v podzimním čase :-) .  

Rockový večer „U Komína“.

Restaurace U Komína Karlovarská 158, Plzeň, Plzeň-město

Listopadový, rockový večer, v plzeňské Restauraci U Komína, v podání plzeňských kapel kapel Fata Morgana 1972 a DARK. Bude co pít, co vidět, co slyšet. :-)

Rock in Božkov.

hostinec Pod kopcem, Plzeň-Božkov Božkovské nám. 101/18, 326 00 Plzeň 2-Slovany-Božkov, Plzeň, Plzeň-město

Na předvánoční čas tady máme vystoupení kapel DARK a Antracit v Restauraci Pod Kopcem, v Plzni Božkově. Silnice jsou již od prvního sněhu prohrnuty, tak kdo budete mít chuť, dorazte, S pozdravem, DARK. ;-)  

Vánoční rock ve Všerubech

Kulturní dům Všeruby (PS) Všeruby 204, Všeruby, Plzeň-sever

Rockové vánoce, v kulturním domě ve Všerubech u Plzně. Vystoupí Antracit, DARK + host. Proč i v čase vánočním nepustit "bigbít" do žil !! ;-)  

„Rockový“ leden U Komína .

Restaurace U Komína Karlovarská 158, Plzeň, Plzeň-město

Kapely DARK a Sarka Farka Rock, odstartují svou rockově-rock'n'rollovou sezónu roku 2024, v plzeňské restauraci U Komína. Start cca 20:00 hodin, bližší informace budou doplněny... ;-)

Únor v rytmu rock’n’rollu !!

Club Kino Černošice Fügnerova 263, Černošice, Praha-západ

Kapely DARK a PUB KINGS opustí v Únoru 2024 "plzeňská", rocková pódia a premiérově navštíví Club Kino v Černošicích u Prahy. Kdo bude mít chuť shlédnout tuto "plzeňskou", rock'n'rollovou show, nechť zavítá. ;-)    

JARNÍ BOUŘE

hostinec Pod kopcem, Plzeň-Božkov Božkovské nám. 101/18, 326 00 Plzeň 2-Slovany-Božkov, Plzeň, Plzeň-město

!! ZMĚNA POŘADÍ KAPEL, DARK AKCI UZAVÍRÁ !! Kapela DARK vystoupí jako host na akci "JARNÍ BOUŘĚ" , v Plzni-Božkově,  v Hospodě Pod Kopcem. Děkujeme kapele Drtimosaz za pozvání!! Akci odstartujeme naším vystoupením v 19:00 hodin !!    

Jarní „rock“ na Doubravce.

Sallon-Doubravka Zábělská 89/3, 312 00 Plzeň 4-Doubravka, Plzeň, Plzeň-město

Na měsíc duben pro vás připravujeme vystoupení tří rockových kapel, v příjemném prostředí restaurace Saloon v Plzni na Doubravce, "rockově" zahrají kapely DARK, Antracit a Sarka Farka Rock. Rockové tóny a dobrá atmosféra se budou valit celým sálem restaurace Saloon !! ;-)  

Milník času 2024, Plzeň.

Chvojkovy lomy nám. Gen. Píky 2094/32, Plzeň, Plzeň-město

Kapela DARK se v letošní sváteční den zúčastní akce Milník času, která má už za sebou mnoho ročníků v příjemném, venkovním, prostředí Chvojkových lomů, v Plzni-Slovanech. Akci otevírá kapela DARK svým vystoupením ve 12:00 hodin a po ní vystoupí několik dalších kapel až do hodin večerních. Kdo má rád "bigbít", nechť klidně zavítá . ;-)

Zdarma